PROFI, Zelenina SEMO - Kapusta hlávková Předzvěst, p1401 (Brassica oleracea L. convar. capitata (L.) Alef. var. sabauda L.)

Kapusta hlávková Předzvěst

Jemná kapusta příjemné chuti, odolná proti praskání a vybíhání do květu. Je určena pro přímý konzum, hlávky jsou krátkodobě skladovatelné.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p1401 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Jemná kapusta příjemné chuti, odolná proti praskání a vybíhání do květu. Je určena pro přímý konzum, hlávky jsou krátkodobě skladovatelné. Rostlina je středně vzrůstná, na nízkém košťálu, se středním, sytě zeleným olistěním.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar. capitata (L.) Alef. var. sabauda L.

Název slovensky

Kel hlávkový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.