PROFI, Zelenina TAKII - Kapusta hlávková Savoy Serve F1, p1444 (Brassica oleracea L. convar. capitata (L.) Alef. var. sabauda L.)
PROFI, Zelenina TAKII – Kapusta hlávková Savoy Serve F1, p1444PROFI, Zelenina TAKII – Kapusta hlávková Savoy Serve F1, p1444

Kapusta hlávková Savoy Serve F1

Středně raná kapusta na pozdně letní až podzimní sklizně. Kulaté, jasně zelené hlávky jsou velmi pevné. Na přímou spotřebu i krátkodobé skladování.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p1444 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Středně raná kapusta na pozdně letní až podzimní sklizně. Kulaté, jasně zelené hlávky (2 a- 2,5 kg) jsou velmi pevné. SAVOY SERVE je určena na produkci hlávek pro přímou spotřebu i krátkodobé skladování.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar. capitata (L.) Alef. var. sabauda L.

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

1+1=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.