PROFI, Zelenina SEMO - Kapusta hlávková Vertus 2, p1421 (Brassica oleracea L. convar. capitata (L.) Alef. var. sabauda L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Kapusta hlávková Vertus 2, p1421

Kapusta hlávková Vertus 2

Výnosná odrůda pro podzimní sklizně. Hlávka ploše kulovitá, tmavě zelená s modravým ojíněním. Vhodná k přímému konzumu, mražení i ke skladování.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p1421 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Výnosná odrůda pro podzimní sklizně. Hlávka ploše kulovitá, pevná, tmavě zelená s velmi silným modravým ojíněním, výborné chuti. Na řezu je bílá až žlutá, středně hustá, s vnitřním košťálem do dvou třetin.  Vhodná k přímému konzumu, mražení i ke skladování do konce ledna. Je tolerantní k poškození mšicemi i při jejich opakovaném náletu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar. capitata (L.) Alef. var. sabauda L.

Název slovensky

Kel hlávkový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+13=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.