HOBBY, Květiny letničky - Kapusta okrasná Kamome F1 Mix, 9083 (Brassica oleracea)
HOBBY, Květiny letničky – Kapusta okrasná Kamome F1 Mix, 9083HOBBY, Květiny letničky – Kapusta okrasná Kamome F1 Mix, 9083

Kapusta okrasná Kamome F1 Mix

Dvouletka pěstovaná jako letnička tvořící volnou růžici se silně zkadeřenými listy s výrazným vybarvením, který se mírnými mrazíky ještě zvýrazní.

33,47 Kč s DPH

(29,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 20 s

Skladem

Katalogové číslo: 9083 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Dvouletka pěstovaná jako letnička. Tvoří volnou růžici silně zkadeřených listů s výrazným vybarvením. Koncem léta a na podzim, při poklesu nočních teplot k 10 °C, se středy růžic zbarvují do bílé, růžové nebo červené barvy. Vyžaduje úrodnou a humózní zeminu, snese i chladnější stanoviště.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica oleracea

Název slovensky

Okrasný kel

Obsah

20 s

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

18+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.