HOBBY, Květiny letničky - Kapusta okrasná Victoria Pigeon F1, 9082 (Brassica oleracea)
HOBBY, Květiny letničky – Kapusta okrasná Victoria Pigeon F1, 9082HOBBY, Květiny letničky – Kapusta okrasná Victoria Pigeon F1, 9082

Kapusta okrasná Victoria Pigeon F1

Vyrovnaný hybrid s unikátní barevnou kombinací. Střed plochých růžic se na podzim vybarvuje do růžové barvy s bílým okrajem. Mírné mrazíky zvýrazní barvu.

33,47 Kč s DPH

(29,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 20 s

Skladem

Katalogové číslo: 9082 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Vyrovnaný hybrid s unikátní barevnou kombinací. Střed plochých růžic se na podzim vybarvuje do růžové barvy s bílým okrajem. Mírné mrazíky jenom zvýrazní barvy rostliny. Unikátní trojkombinace růžová – bílá – tmavě zelená rozzáří záhon na podzim, kdy jsou letničky sežehnuty prvními mrazy.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica oleracea

Název slovensky

Okrasný kel

Obsah

20 s

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

17+15=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.