PROFI, Zelenina SEMO - Kapusta růžičková Danet F1, p1525 (Brassica oleracea L. convar. oleracea var gemmifera DC.)

Kapusta růžičková Danet F1

Polopozdní odrůda růžičkové kapusty, díky nižšímu vzrůstu je odolná k vyvracení, rostliny jsou silně olistěné s mohutnou vrcholovou růžicí, růžičky jsou velmi pevné.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p1525 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Polopozdní odrůda růžičkové kapusty. Díky nižšímu vzrůstu je odolná k vyvracení. Rostliny jsou silně olistěné s mohutnou vrcholovou růžicí. Zelené až tmavě zelené listy dobře chrání růžičky před mrazem. Růžičky jsou velmi pevné, na řezu žluté, se středně dlouhým a silnějším vnitřním košťálem. Růžičky jsou na rostlině nahoře menší, směrem dolů se zvětšují.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar. oleracea var. gemmifera (DC.)

Název slovensky

Kel ružičkový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.