HOBBY, Zelenina - Kedluben Luna, 0312 (Brassica oleracea L. convar. acephala (DC) var. gongylodes)
HOBBY, Zelenina – Kedluben Luna, 0312HOBBY, Zelenina – Kedluben Luna, 0312

Kedluben Luna

Velmi raná odrůda bílé brukve na rychlení všemi způsoby a pro celoroční polní pěstování je velmi odolná proti vybíhání, dřevnatění i praskání kulovitých bulev.

22,89 Kč s DPH

(19,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0312 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Velmi raná odrůda bílé brukve, určená k rychlení všemi způsoby a pro celoroční polní pěstování. Velmi odolná je proti vybíhání, dřevnatění i praskání kulovitých bulev. Při jarním pěstování vyžaduje pravidelnou zálivku. Vegetační doba od výsevu je 75 – 80 dnů, doporučený pěstební spon je 25 × 25 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar. acephala (DC) var. gongylodes

Název slovensky

Kaleráb

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

10+1=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.