PROFI, Zelenina SEMO - Kedluben Sparta F1, p0331 (Brassica oleracea L. convar. acephala (DC) var. Gongylodes)

Kedluben Sparta F1

Poloraný kedluben (cca 70 dní od výsadby), vhodný pro celoroční pěstování, poskytuje větší, ploše kulovité bulvy, které nedřevnatí a jsou velmi odolné k praskání.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0331 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tento oblíbený poloraný kedluben (cca 70 dní od výsadby), vhodný opravdu pro celoroční pěstování, je zpátky. Poskytuje větší, ploše kulovité bulvy, které nedřevnatí a jsou velmi odolné k praskání. Osivo Sparty dobře snáší vysoké, ale i nízké teploty. Pro tyto vlastnosti se hodí jak pro jarní, tak i pro i letní výsevy. To ale zdaleka není vše. Odrůdu Sparta zdobí polovzpřímené zdravé olistění i vysoká tolerance k horším světelným podmínkám. Díky těmto vlastnostem ji můžeme doporučit i pro srpnové až zářijové výsadby v nevytápěných fóliových krytech. Sparta dobře snáší krátkodobé přímrazky, takže sklizeň můžeme prodloužit až do nástupu trvalejších mrazů.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar. acephala (DC) var. gongylodes

Název slovensky

Kaleráb

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.