PROFI, Zelenina TAKII - Kedluben Timpano F1, p0306 (Brassica oleracea L. convar. acephala (DC) var. gongylodes)

Kedluben Timpano F1

Kedluben Timpano F1 je bílá, velmi raná odrůda s vysokou odolností k vykvétání. Kulovitá bulva je dobře olistěná a nedřevnatí. Vegetační doba je 60 dní.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0306 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Kedluben Timpano F1 je bílá, velmi raná odrůda (cca 60 dní od výsadby) s vysokou odolností proti vykvétání určená pro jarní sklizně. Kulovitá světle zelená bulvička dosahuje hmotnosti cca 400 gramů, je dobře olistěná a nedřevnatí. Timpano je vyrovnaná odrůda vhodná pro rané polní pěstování i rychlení pod textilií, ve fóliovnících i sklenících. Při předpěstování sadby by teploty neměly klesnout pod 5°C, jinak hrozí riziko poškození vegetačního vrcholu.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar. acephala (DC) var. gongylodes

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.