PROFI, Zelenina TAKII - Kedluben Verano F1 (03-171), p0337 (Brassica oleracea L. convar. acephala (DC) var. gongylodes)

Kedluben Verano F1

Kedluben Verano F1 je poloraný kedluben s větší ploše kulovitou bulvičkou a vzpřímeným listem tmavě zelené barvy. Dlouho vydrží na poli, nepraská a nedřevnatí. Vegetační doba je 70 dní.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0337 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Kedluben Verano F1 – tento hybrid zaujal výborným zdravotním stavem, silným kořenovým systémem a špičkovou vyrovnaností bulviček. Jedná se o poloraný kedluben (cca 70 dní od výsadby) s větší ploše kulovitou bulvičkou (cca 400 gramů) a mohutným vzpřímeným listem tmavě zelené barvy. Je určen především pro letní sklizně. Má velmi jemnou vnitřní strukturu, dlouho vydrží na poli, nevyvrací se, nepraská a nedřevnatí.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar. acephala (DC) var. gongylodes

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+15=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.