HOBBY, Květiny trvalky - Kohoutek chalcedonský červený, 9848 (Lychnis chalcedonica)
HOBBY, Květiny trvalky – Kohoutek chalcedonský červený, 9848HOBBY, Květiny trvalky – Kohoutek chalcedonský červený, 9848

Kohoutek chalcedonský červený

Trsnatá trvalka se vzpřímenými listnatými lodyhami zakončenými vrcholovým květenstvím zářivě červených květů. Opakovaně kvetoucí selekce, výška 80 cm.

18,52 Kč s DPH

(16,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,7 g

Skladem

Katalogové číslo: 9848 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Trsnatá trvalka se vzpřímenými listnatými lodyhami zakončenými vrcholovým květenstvím zářivě červených květů. Vyžaduje slunné stanoviště a lehčí propustnou půdu. Po odstranění odkvetlých lodyh vykvete ještě jednou na podzim. Opakovaně kvetoucí selekce, výška 80 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lychnis chalcedonica

Název slovensky

Kukučka hustokvetá

Obsah

0,7 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.