HOBBY, Květiny letničky - Koleus (Africká kopřiva) Rainbow Mixture, 9187 (Coleus blumei)
HOBBY, Květiny letničky – Koleus (Africká kopřiva) Rainbow Mixture, 9187HOBBY, Květiny letničky – Koleus (Africká kopřiva) Rainbow Mixture, 9187

Koleus (Africká kopřiva) Rainbow Mixture

Nenáročná keřovitá trvalka, kterou v našich klimatických podmínkách ji pěstujeme jako letničku či pokojovou květinu ozdobnou pestrobarevnými listy.

30,13 Kč s DPH

(26,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,15 g

Skladem

Katalogové číslo: 9187 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Nenáročná keřovitá trvalka ve směsi barev, citlivá na mráz. V našich klimatických podmínkách ji pěstujeme jako letničku či pokojovou květinu ozdobnou pestrobarevnými listy. Doporučujeme zaštipovat – odstraňovat tvořící se soukvětí, udržíme tím kompaktní tvar rostliny. Vyžaduje polostín a mírnou zálivku. Dlouhodobé přemokření substrátu může vést k zahnívání kořenů a k uhynutí rostliny. Hnojení provádíme ob dva týdny, pravidelně od března do září roztokem minerálnich hnojiv pro pokojové rostliny s dekorativními listy.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Coleus blumei

Název slovensky

Koleus

Obsah

0,15 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

11+5=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.