HOBBY, Zelenina - Kopr vonný Plain, 1606b (Anethum graveolens L.)
HOBBY, Zelenina – Kopr vonný Plain, 1606b

Kopr vonný Plain (bio)

Kopr vonný Plain (bio) je odrůda s jemnou kořenitou chutí a bohatou hmotou. Rostlina tohoto kopru je střední, v plném růstu 80 až 100 cm, středně olistěná s jasně zeleným listem.

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 4 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 1606b Kategorie: , , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Kopr vonný Plain (bio) je výnosná odrůda s jemnou kořenitou chutí a bohatou zelenou hmotou. Rostlina je středně vysoká, v plném růstu 80 – 100 cm, středně olistěná s jasně zeleným listem. Konzumní část je list, který se řeže s celou mladou 15 – 20 cm vysokou rostlinou u země. Sklizenou nať lze dobře sušit ve stínu, při umělém dosoušení nesmí teploty překročit 35 °C. Kopr vonný Plain se používá pro nakládání zeleniny, např. okurek, se rostliny sbírají až v květu. Vegetační doba tohoto kopru je 65 až 75 dní, ze 100 m² lze sklidit 100 – 140 kg zelené hmoty. Má výhodný poměr listů k celkové hmotě rostliny.

Kolekce BIO – Bio osivo a semena v Bio kvalitě

Tento kopr vonný Plain je zařazena do kolekce BIO, což znamená, že toto Bio osivo a semena nabízíme v BIO kvalitě. Většinu odrůd v Bio kvalitě nabízíme i jako běžné osivo.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Anethum graveolens L.

Název slovensky

Kôpor voňavý

Kolekce

BIO

Balení

Barevné sáčky

Obsah

4 g

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

18+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.