HOBBY, Květiny letničky - Kopretina balkónová Sněhurka, 9165 (Chrysanthemum paludosum)
HOBBY, Květiny letničky – Kopretina balkónová Sněhurka, 9165HOBBY, Květiny letničky – Kopretina balkónová Sněhurka, 9165

Kopretina balkónová Sněhurka

Kompaktní, bohatě kvetoucí kopretina bílé barvy pro nádoby a okraje záhonů vysoká jen 20 cm. Výborná do truhlíků, nádob a na okraje záhonů.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,3 g

Skladem

Katalogové číslo: 9165 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Kompaktní, keřovitá letnička s bochánkovitým růstem vysoká jen 20 cm. Výborná do truhlíků, nádob a na okraje záhonů. Při hustější výsadbě (cca 20 cm) vytvoří kompaktní porost pokrytý polštářem květů. Vyžaduje přímé slunce a dostatek vláhy. Kvete bíle.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Chrysanthemum paludosum

Název slovensky

Margaréta balkónová

Obsah

0,3 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.