HOBBY, Květiny trvalky - Kopretina bílá Silver Princess, 9829 (Chrysanthemum maximum)
HOBBY, Květiny trvalky – Kopretina bílá Silver Princess, 9829HOBBY, Květiny trvalky – Kopretina bílá Silver Princess, 9829

Kopretina bílá Silver Princess

Nízká kompaktní a nepoléhavá velkoúborová trvalka dorůstající do výšky 35 cm. Vhodná na okraje záhonů, do nádob i do skalek.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,3 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Bohatě kvetoucí trsnatá trvalka vhodná na okraje záhonů, do nádob i do skalek. Vyžaduje propustnou půdu a slunné stanoviště. V prvním roce je nutno rostliny chránit před holomrazy. Nízká kompaktní a nepoléhavá velkoúborová trvalka. Výška 35 cm. Vhodná na okraje záhonů, do nádob i do skalek.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Chrysanthemum maximum

Název slovensky

Margaréta veľkoúborová

Kolekce

MINI zahrádka

Obsah

0,3 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

3+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.