PROFI, Bylinky SEMO - Koriandr setý Long Standing, p5925 (Coriadrum sativum L.)

Koriandr setý Long Standing

Jednoletá bylina s přímým rozvětveným stonkem a střídavými, hluboce členěnými listy. Speciálně vyšlechtěná odrůda pro sklizeň mladých listů.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p5925 Kategorie: , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Jednoletá bylina s přímým rozvětveným stonkem a střídavými, hluboce členěnými listy. Nenáročná na pěstování. Semena se odedávna používají jako koření do mas a salátů, stejné použití mají i mladé listy. Semena samostatně nebo v čajových směsích účinkují na povzbuzení chuti k jídlu, na povzbuzení trávení a proti nadýmání. Speciálně vyšlechtěná odrůda pro sklizeň mladých listů, odolná vykvétání, poskytuje i několik sklizní za vegetaci.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Coriadrum sativum L.

Název slovensky

Koriander siaty

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+1=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.