HOBBY, Květiny trvalky - Kortadérie (pampová tráva) Pink and White, 9202 (Cortaderia selloana)
HOBBY, Květiny trvalky – Kortadérie (pampová tráva) Pink and White, 9202HOBBY, Květiny trvalky – Kortadérie (pampová tráva) Pink and White, 9202HOBBY, Květiny trvalky – Kortadérie (pampová tráva) Pink and White, 9202

Kortadérie (pampová tráva) Pink and White

Vytrvalá velmi dekorativní mohutná okrasná tráva dosahující výšky až 200 cm s bílým a růžovým květenstvím. Osivo ve směsi je barevně rozlišeno.

41,06 Kč s DPH

(35,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,2 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Směs travin s bílým a růžovým květenstvím. Osivo ve směsi je barevně rozlišeno. Barva semen odpovídá barvě květenství. Vytrvalá velmi dekorativní mohutná okrasná tráva dosahující výšky až 200 cm. Mladé rostliny jsou citlivé na mráz, v prvním roce doporučujeme přezimovat ve skleníku nebo chránit na zimu chvojím či jiným mulčem. Dominantu může tvořit na břehu zahradního jezírka, kde bude kontrastovat s pestrými trvalkami. Jako soliterně pěstovaná travina vynikne nejlépe.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cortaderia selloana

Název slovensky

Kortadéria pampová

Kolekce

Duo line

Obsah

0,2 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+1=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.