HOBBY, Květiny trvalky - Kortadérie (pampová tráva) Pink and White, 9202 (Cortaderia selloana)
HOBBY, Květiny trvalky – Kortadérie (pampová tráva) Pink and White, 9202HOBBY, Květiny trvalky – Kortadérie (pampová tráva) Pink and White, 9202HOBBY, Květiny trvalky – Kortadérie (pampová tráva) Pink and White, 9202

Kortadérie (pampová tráva) Pink and White

Kortadérie (pampová tráva) Pink and White je vytrvalá velmi dekorativní mohutná okrasná tráva dosahující výšky až 200 cm s bílým a růžovým květenstvím. Osivo ve směsi kortadérie (pampová tráva) je barevně rozlišeno.

52,56 Kč s DPH

(45,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,2 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Kortadérie (pampová tráva) Pink and White je směs travin s bílým a růžovým květenstvím. Osivo ve směsi je barevně rozlišeno. Barva semen odpovídá barvě květenství. Vytrvalá velmi dekorativní mohutná okrasná tráva dosahující výšky až 200 cm. Mladé rostliny jsou citlivé na mráz, v prvním roce doporučujeme přezimovat ve skleníku nebo chránit na zimu chvojím či jiným mulčem. Dominantu může tvořit pampová tráva na břehu zahradního jezírka, kde bude kontrastovat s pestrými trvalkami. Kortadérie vynikne nejlépe jako soliterně pěstovaná travina.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cortaderia selloana

Název slovensky

Kortadéria pampová

Kolekce

Duo line

Obsah

0,2 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

15+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.