HOBBY, Květiny letničky - Kosmatec sedmikráskovitý směs, 9240 (Doroteanthus bellidiformis)
HOBBY, Květiny letničky – Kosmatec sedmikráskovitý směs, 9240HOBBY, Květiny letničky – Kosmatec sedmikráskovitý směs, 9240

Kosmatec sedmikráskovitý směs

Nízká, polštářovitě rostoucí letnička pro okraje záhonů, skalky a suché zídky. Tvoří jednoduché úbory svítivých barev o výšce 10 – 15 cm.

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Nízká, polštářovitě rostoucí letnička ve směsi barev, pro okraje záhonů, skalky a suché zídky. Tvoří jednoduché úbory svítivých barev, které se plně otvírají pouze za slunečných dnů. Vyžaduje osluněné teplé stanoviště a lehčí, písčitou půdu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Doroteanthus bellidiformis

Název slovensky

Poludňovkovec sedmikráskovitý

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

14+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.