HOBBY, Zelenina - Kozlíček polníček Larged Leaved, 5001 (Valerianella locusta (L.) Laterr.)
HOBBY, Zelenina – Kozlíček polníček Larged Leaved, 5001HOBBY, Zelenina – Kozlíček polníček Larged Leaved, 5001

Kozlíček polníček Larged Leaved

Nenáročná listová zelenina s krátkou vegetační dobou, pěstovaná pro chutné listové růžice, které se upravují jako salát, avšak mají vyšší nutriční hodnotu.

18,06 Kč s DPH

(15,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 5001 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Středně zelený, oválně prodloužený list a polovzpřímený habitus. Nenáročná listová zelenina s krátkou vegetační dobou, pěstovaná pro chutné listové růžice, které se upravují jako salát, avšak mají vyšší nutriční hodnotu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Valerianella locusta (L.) Laterr.

Název slovensky

Valeriánka poľná

Balení

Barevné sáčky

Obsah

2 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+13=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.