PROFI, Zelenina SEMO - Kozlíček polníček Larged leaved, p5001 (Valerianella locusta (L.) Laterr.)

Kozlíček polníček Larged leaved

Nenáročná listová zelenina se středně zelenými listy a polovzpřímeným habitem. Pěstuje se pro listové růžice, které se upravují jako salát.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p5001 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Nenáročná listová zelenina se středně zelenými listy a polovzpřímeným habitem. Pěstuje se pro listové růžice, které se upravují jako salát, avšak mají vyšší nutriční hodnotu. Má krátkou vegetační dobu. Vysévá se časně na jaře nebo v červenci. Výsevky od konce srpna do počátku října necháváme přezimovat a sklízíme časně z jara. Vyséváme do řádků 10 cm, můžeme i předpěstovat sazenice.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Valerianella locusta (L.) Laterr.

Název slovensky

Valeriánka poľná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

0+5=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.