HOBBY, Květiny letničky - Krásenka zpeřená Gazebo Mix, 9205 (Cosmos bipinnatus)
HOBBY, Květiny letničky – Krásenka zpeřená Gazebo Mix, 9205HOBBY, Květiny letničky – Krásenka zpeřená Gazebo Mix, 9205

Krásenka zpeřená Gazebo Mix

Krásenka zpeřená Gazebo Mix je typickou letničkou venkovských zahrádek, která kvete po celé léto až do prvních mrazíků. Výška rostliny krásenky je 60 cm.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,7 g

Skladem

Katalogové číslo: 9205 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Krásenka zpeřená Gazebo Mix je typickou letničkou venkovských zahrádek, která kvete po celé léto až do prvních mrazíků. Je především součástí letničkových směsí, kde vytváří jemně barevnou škálu středně velkých květů. Rostlina svým habitem nevšedně doplňuje květinové kompozice ve váze a pro její poměrně dlouhou trvanlivost ji můžeme doporučit i k řezu. Vyžaduje slunnou a záhřevnou polohu. Rostliny z počátku za sucha zavlažujeme, později jsou na vláhu méně náročné. Odstraněním odkvetlých květů prodloužíme délku kvetení. Odrůda je ve směsi bílých a růžově kvetoucích rostlin. Výška rostliny je 60 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cosmos bipinnatus

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,7 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

19+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.