PROFI, Osivo Crookham - Kukuřice cukrová Gia F1, p1795 (Zea mays L. convar. saccharata Koern.)

Kukuřice cukrová Gia F1

Kukuřice cukrová Gia F1 je mírně pozdnější hybrid než populární Noa s obdobnými vlastnostmi. Je určena pro ruční i kombajnovou sklizeň klasů i zrna.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p1795 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Odrůda Gia je mírně pozdnější než oblíbená Noa (+ cca 5 dní). Její klas má podobnou délku (cca 21 cm) a je mírně silnější. Klas je dokonale zašpuntovaný a opylený až do špičky. Gia je určena pro ruční i kombajnovou sklizeň celých čerstvých klasů i pro kombajnovou sklizeň zrna ve voskové zralosti. Gia má velmi dobrý zdravotní stav – vysoká odolnost (HR) vůči kukuřičné sněti a střední odolnost (IR) vůči bakteriálnímu vadnutí a spále kukuřičné.

Další informace

Výrobce

Crookham

Název latinsky

Zea mays L. convar. saccharata Koern.

Název slovensky

Kukurica siata cukrová

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

10+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.