PROFI, Osivo Crookham - Kukuřice cukrová Noa F1, p1793 (Zea mays L. convar. saccharata Koern.)
PROFI, Osivo Crookham – Kukuřice cukrová Noa F1, p1793

Kukuřice cukrová Noa F1

Kukuřice cukrová Noa F1 je raná supersladká kukuřice s dokonalým klasem. Nejpěstovanější odrůda nejen na českých a moravských polích.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p1793 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Noa oslovila naše pěstitele především svým nádherným klasem. Má optimální délku (tedy cca 20 cm), je dokonale zašpuntovaný, bez nežádoucích listenů. Hybrid firmy Crookham patří do kategorie super sladkých kukuřic (Sh2). Žluté zrno je barevně vyrovnané a vyrůstá v pravidelných rovnoběžných řadách. Ideální odrůda pro sklizeň celých klasů s výbornými chuťovými vlastnostmi a velmi dobrým zdravotním stavem – prokazuje vysokou odolnost (HR) vůči kukuřičné sněti a střední odolnost (IR) vůči bakteriálnímu vadnutí a spále kukuřičné.

Další informace

Výrobce

Crookham

Název latinsky

Zea mays L. convar. saccharata Koern.

Název slovensky

Kukurica siata cukrová

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

6+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.