HOBBY, Květiny letničky - Kukuřice okrasná jahodová duo, 9567 (Zea mays)
HOBBY, Květiny letničky – Kukuřice okrasná jahodová duo, 9567HOBBY, Květiny letničky – Kukuřice okrasná jahodová duo, 9567

Kukuřice okrasná jahodová duo

Směs dvou odrůd jahodové kukuřice s drobnými červenými a žlutými zrny. Jednoletá rostlina vysoká 150 cm s různobarevnými klasy.

30,13 Kč s DPH

(26,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Není skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Jednoletá rostlina vysoká 150 cm s různobarevnými klasy vhodnými k zimní dekoraci. Vyžaduje humózní půdy a teplejší, před větrem chráněné stanoviště. Sbíráme plně vyvinuté klasy s pevnými zrny. Směs dvou odrůd jahodové kukuřice s drobnými červenými a žlutými zrny.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Zea mays

Název slovensky

Okrasná kukurica

Kolekce

Duo line

Obsah

2 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+5=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.