PROFI, Zelenina SEMO - Kukuřice setá cukrová Adika F1, p1713 (Zea mays L. convar. saccharata Koern.)
PROFI, Zelenina SEMO – Kukuřice setá cukrová Adika F1, p1713PROFI, Zelenina SEMO – Kukuřice setá cukrová Adika F1, p1713

Kukuřice setá cukrová Adika F1

Raná odrůda s uzavřeným klasem a žlutým zrnem. Oceníte i velmi dobrý zdravotní stav, včetně vysoké tolerance k fusariózám, snětím a spále. 

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Raná odrůda s dobře uzavřeným klasem a barevně vyrovnaným žlutým zrnem. Vysoko nasazený klas předurčuje tuto odrůdu pro mechanizovanou sklizeň a následné konzervárenské nebo mrazírenské zpracování. Mohutný klas je ale také vhodný pro ruční sklizeň a prodej na čerstvém trhu. U hybridu ADIKA oceníte i velmi dobrý zdravotní stav, včetně vysoké tolerance k fusariózám, snětím a spále. 

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Zea mays L. convar. saccharata Koern.

Název slovensky

Kukurica siata cukrová

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

17+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.