PROFI, Zelenina SEMO - Kukuřice setá cukrová Alojzia F1, p1723 (Zea mays L. convar. saccharata Koern.)
PROFI, Zelenina SEMO – Kukuřice setá cukrová Alojzia F1, p1723PROFI, Zelenina SEMO – Kukuřice setá cukrová Alojzia F1, p1723PROFI, Zelenina SEMO – Kukuřice setá cukrová Alojzia F1, p1723

Kukuřice setá cukrová Alojzia F1

Nová raná odrůda super sladké kukuřice. Zrno lze použít na konzervování i mražení. ALOJSIA vykazuje vysokou odolnosti ke klasické i prašné sněti kukuřičné.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Nová raná odrůda super sladké kukuřice (typ sh2). Vhodná pro sklizeň mladých nedozrálých klasů a především na sklizeň vyzrálých palic ve voskové zralosti. Štíhlé, dlouhé klasy jsou pro přímý prodej velmi atraktivní. Zrno lze použít na konzervování i mražení. Klasy dosahují délka 20 cm a hmotnosti okolo 380 gramů. ALOJSIA vykazuje vysokou odolnosti ke klasické i prašné sněti kukuřičné.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Zea mays L. convar. saccharata Koern.

Název slovensky

Kukurica siata cukrová

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.