HOBBY, Zelenina - Kukuřice setá cukrová Andrea F1, 1711 (Zea mays L. convar. saccharata Koern.)
HOBBY, Zelenina – Kukuřice setá cukrová Andrea F1, 1711HOBBY, Zelenina – Kukuřice setá cukrová Andrea F1, 1711

Kukuřice setá cukrová Andrea F1

Kukuřice setá cukrová Andrea F1 je středně pozdní hybrid vhodný pro přímý konzum, mrazírenské i konzervárenské zpracování, rostlina je středně vysoká, slabě odnožující.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 5 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 1711 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Kukuřice setá cukrová Andrea F1 je středně pozdní hybrid vhodný pro přímý konzum, mrazírenské i konzervárenské zpracování. Rostlina je středně vysoká, slabě odnožující. Klas je válcovitý, dobře uzavřený obalovými listy, zrno je světle žluté, kvalitní.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Zea mays L. convar. saccharata Koern.

Název slovensky

Kukurica siata cukrová

Balení

Barevné sáčky

Obsah

5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

8+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.