PROFI, Zelenina SEMO - Kukuřice setá cukrová Anita F1, p1717 (Zea mays L. convar. saccharata Koern.)

Kukuřice setá cukrová Anita F1

Nejranější z našich odrůd sladké kukuřice. Díky své ranosti je ideální pro ruční sklizeň celých klasů. Odrůda má výborný zdravotní stav.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Nová z našich odrůd nejranější odrůda sladké kukuřice (su typ). Klasy mají délku 17 – 19 cm a hmotnost 240 – 310 gramů. Díky své ranosti je ANITA ideální odrůdou pro ruční sklizeň celých klasů. Vysoké nasazení klasů na rostlině (ve výšce cca 60 cm) je však velmi vhodné i pro kombajnovou sklizeň. Zrno ve voskové zralosti můžeme konzervovat i mrazit. Odrůda má výborný zdravotní stav – je odolná ke snětím i spále kukuřičné.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Zea mays L. convar. saccharata Koern.

Název slovensky

Kukurica siata cukrová

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.