HOBBY, Zelenina - Kukuřice setá cukrová Adika F1, 1713 (Zea mays L. convar. saccharata Koern.)
HOBBY, Zelenina – Kukuřice setá cukrová Adika F1, 1713HOBBY, Zelenina – Kukuřice setá cukrová Adika F1, 1713

Kukuřice setá cukrová Adika F1 (náhradní odrůda Elan F1)

Kukuřice setá cukrová Adika F1 je poloraný hybrid sladké cukrové kukuřice vhodný pro přímý konzum, mražení i konzervování, vyniká kvalitním žlutým zrnem s vysokým obsahem cukru.
Z důvodu nedostatku osiva odrůdy Adika F1 je do sáčků dočasně balena podobná náhradní odrůda Elan F1.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 1713 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Kukuřice setá cukrová Adika F1 je poloraný hybrid vhodný pro přímý konzum, mražení i konzervování, vyniká kvalitním žlutým zrnem s vysokým obsahem cukru. Rostlina je vysoká 180 až 200 cm, tvoří 1 až 2 silné klasy s vysokým podílem zrna – průměrně 18 řad na klasu. Téměř neodnožuje. Odrůda vykazuje dobrou odolnost proti fusariózám. Výsev koncem dubna nebo začátkem května, sklizeň 94 až 100 dní od výsevu, od konce července do konce září v mléčné zralosti. Kukuřice setá cukrová Adika F1 je teplomilná zelenina s vysokými nároky na vláhu a vyžaduje záhřevné, hluboké, písčitohlinité půdy. Doporučená hustota porostu je 65 až 70 tis. rostlin na hektar.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Zea mays L. convar. saccharata Koern.

Název slovensky

Kukurica siata cukrová

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

3+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.