HOBBY, Zelenina - Kukuřice setá cukrová Adika F1, 1713 (Zea mays L. convar. saccharata Koern.)
HOBBY, Zelenina – Kukuřice setá cukrová Adika F1, 1713HOBBY, Zelenina – Kukuřice setá cukrová Adika F1, 1713

Kukuřice setá cukrová Elan F1

Poloraný hybrid sladké cukrové kukuřice vhodný pro přímý konzum, mražení i konzervování, vyniká kvalitním žlutým zrnem s vysokým obsahem cukru. Z důvodu nedostatku osiva odrůdy Adika F1 je do sáčků dočasně balena podobná náhradní odrůda Elan F1. Děkujeme za pochopení.                                

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 1713 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Poloraný hybrid vhodný pro přímý konzum, mražení i konzervování, vyniká kvalitním žlutým zrnem s vysokým obsahem cukru. Rostlina je vysoká 180 – 200 cm, tvoří 1 – 2 silné klasy s vysokým podílem zrna – průměrně 18 řad na klasu. Téměř neodnožuje. Odrůda vykazuje dobrou odolnost proti fusariózám. Výsev koncem dubna nebo začátkem května, sklizeň 94 – 100 dní od výsevu, od konce července do konce září v mléčné zralosti. Teplomilná zelenina s vysokými nároky na vláhu. Vyžaduje záhřevné, hluboké, písčitohlinité půdy. Doporučená hustota porostu je 65 – 70 tis. rostlin na hektar.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Zea mays L. convar. saccharata Koern.

Název slovensky

Kukurica siata cukrová

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+5=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.