PROFI, Zelenina SEMO - Kukuřice setá cukrová Luminox F1, p1730 (Zea mays L.)

Kukuřice setá cukrová Luminox F1

Super sladká kukuřice, velmi raná, atraktivní dobře olistěný klas, zrno ve voskové zralosti je velmi sladké a chutné, je určena především na ruční sklizeň celých klasů.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p1730 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Super sladká kukuřice ze šlechtitelské dílny firmy Zelseed. Její nejpodstatnější výhodou je ranost – jedná se o velmi raný hybrid (o cca 7 dní ranější než Noa F1). Atraktivní dobře olistěný klas je přitom poměrně velký, má délku 19 až 21 cm a hmotnost 200 až 280 gramů. Zrno ve voskové zralosti je velmi sladké a chutné. Díky své ranosti a odolnosti k nízkým teplotám je Luminox vhodný nejen pro klasické polní výsevy ale také pro výsadbu na pole případně, pro extrémně rané sklizně, i do fóliovníku. Tento hybrid je určen především na ruční sklizeň celých klasů a prodej na čerstvý trh.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Zea mays L.

Název slovensky

Kukurica siata

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+1=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.