PROFI, Zelenina SEMO - Kukuřice setá cukrová Ramondia F1, p1732 (Zea mays L. convar. saccharata Koern.)

Kukuřice setá cukrová Ramondia F1

Velmi raná odrůda s dvoubarevným zrnem, na sklizeň celých klasů a přímý prodej. Její obliba však roste a je ideálním produktem k prodeji na farmářských trzích.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p1732 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Velmi raná supersladká kukuřice s atraktivním vzhledem. Má dvoubarevná zrna, cca 75 % žlutých a 25 % bílých. Právě bílá zrna dodávají bíložluté kukuřici její příjemnou sladkou chuť. Oproti ostatním zemím (např. USA), není u nás tento druh kukuřice příliš známý. Její obliba však roste a je ideálním produktem k prodeji na farmářských trzích. Vegetační doba je cca 95 dní od výsevu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Zea mays L. convar. saccharata Koern.

Název slovensky

Kukurica siata cukrová

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

11+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.