PROFI, Ostatní - Kukuřice setá ZELSEED ZE Edox F1, p1789 (Zea mays)

Kukuřice setá ZELSEED ZE Edox F1

Kukuřice setá ZELSEED ZE Edox F1 (na siláž a zrno) je extrémně raný, časně kvetoucí hybrid vhodný i pro pěstování v méně příznivých podmínkách.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

ZE Edox F1 je extrémně raná kukuřice setá od firmy ZELSEED, určená na siláž a zrno. Časně kvete a je vhodná i pro pěstování v méně příznivých podmínkách. Tato kukuřice dobře snáší i velmi časné výsevy do chladnější půdy a dosahuje velmi vysokého výnosu zrna i siláže v této kategorii ranosti (FAO 280). Tento hybrid kukuřice poskytuje kvalitní siláž s vysokou nutriční hodnotou. Doporučená hustota porostu je 85 tis. rostlin/ha na siláž a 75 tis. rostlin/ha na zrno.

Vlastnosti – kukuřice setá ZELSEED ZE Edox F1

Určení na siláž a zrno
Ranost FAO 280
Doporučená hustota porostu
siláž 85 tis. rostlin/ha
zrno 75 tis. rostlin/ha

Další informace

Výrobce

ZELSEED

Název latinsky

Zea mays

Název slovensky

Kukurica siata

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

11+17=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.