PROFI, Ostatní - Kukuřice setá ZELSEED ZE Hilda F1, p1786 (Zea mays)

Kukuřice setá ZELSEED ZE Hilda F1

Kukuřice setá ZELSEED ZE Hilda F1 (na zrno) je středně raný až středně pozdní hybrid na zrno, drží vyrovnanou velikost palic při různé hustotě výsevu.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

ZE Hilda F1 je kukuřice setá od firmy ZELSEED, středně raná až středně pozdní určená na zrno. Kukuřice je velmi odolná stresům se stabilními výnosy i v problematických ročnících. Drží vyrovnanou velikost palic při různé hustotě výsevu, doporučený výsevek je tedy vhodné dodržet. Velikost zrna kukuřice i rychlost dozrávání jsou vyrovnané po celé délce klasu. Má ranost o hodnotě FAO 350. Doporučená hustota porostu je 72 tis. rostlin/ha na zrno.

Vlastnosti – kukuřice setá ZELSEED ZE Hilda F1

Určení na zrno
Ranost FAO 350
Doporučená hustota porostu
zrno 72 tis. rostlin/ha

Další informace

Výrobce

ZELSEED

Název latinsky

Zea mays

Název slovensky

Kukurica siata

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

16+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.