PROFI, Ostatní - Kukuřice setá ZELSEED ZE Karuzel F1, p1784 (Zea mays)

Kukuřice setá ZELSEED ZE Karuzel F1

Kukuřice setá ZELSEED ZE Karuzel F1 (na siláž a zrno) je pozdní kombinovaný hybrid na siláž a bioplyn i na zrno, odolný k suchu a siláž má vysokou nutriční hodnotu.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

ZE Karuzel F1 je kukuřice setá od firmy ZELSEED. Tento hybrid kukuřice je pozdní kombinovaný, určený na siláž a bioplyn i na zrno. Rostliny jsou velmi vysoké, mohutné a dobře olistěné, palice jsou dlouhé s vyrovnanou velikostí zrna až po špičku klasu. Kukuřice je velmi odolná k suchu, siláž dosahuje vysokých nutričních hodnot. Ranost má hodnotu FAO 420. Doporučená hustota porostu je 75 tis. rostlin/ha na siláž a 65 až 72 tis. rostlin/ha na zrno.

Vlastnosti – kukuřice setá ZELSEED ZE Karuzel F1

Určení na siláž a zrno
Ranost FAO 420
Doporučená hustota porostu
siláž 75 tis. rostlin/ha
zrno 65 až 72 tis. rostlin/ha

Další informace

Výrobce

ZELSEED

Název latinsky

Zea mays

Název slovensky

Kukurica siata

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

0+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.