HOBBY, Kukuřice na zrno - Kukuřice setá ZELSEED ZE Otis F1, 1788
HOBBY, Kukuřice na zrno – Kukuřice setá ZELSEED ZE Otis F1, 1788

Kukuřice setá ZELSEED ZE Otis F1 (FAO 300)

Kukuřice setá ZELSEED ZE Otis F1 (na zrno) rychle snižuje vlhkost zrna v průběhu dozrávání, což umožňuje velmi rané sklizně. Houževnatý hybrid vhodný i na lehké půdy.

158,70 Kč s DPH

(138,00 Kč bez DPH)

0,5 kg

Není skladem

Katalogové číslo: 1788 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

ZE Otis F1 je kukuřice setá od firmy ZELSEED, určená na zrno. Rychle snižuje vlhkost zrna v průběhu dozrávání, což umožňuje velmi rané sklizně. Tato kukuřice je vhodná i na lehké půdy. Je velmi odolná i stresům, přináší stabilní vysoké výnosy i v nepříznivých (suchých) ročnících. Dosahuje ranosti o hodnotě FAO 300. Doporučená hustota porostu je 68 až 72 tis. rostlin/ha na zrno.

Další informace

Výrobce

ZELSEED

Název latinsky

Zea mays

Název slovensky

Kukurica siata

Kolekce

(na zrno)

Obsah

0,5 kg

Cenová skupina

99

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

19+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.