PROFI, Ostatní - Kukuřice setá ZELSEED ZE Otis F1, p1788 (Zea mays)
PROFI, Ostatní – Kukuřice setá ZELSEED ZE Otis F1, p1788

Kukuřice setá ZELSEED ZE Otis F1

Kukuřice setá ZELSEED ZE Otis F1 (na zrno) rychle snižuje vlhkost zrna v průběhu dozrávání, což umožňuje velmi rané sklizně. Houževnatý hybrid vhodný i na lehké půdy.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

ZE Otis F1 je kukuřice setá od firmy ZELSEED, určená na zrno. Rychle snižuje vlhkost zrna v průběhu dozrávání, což umožňuje velmi rané sklizně. Tato kukuřice je vhodná i na lehké půdy. Je velmi odolná i stresům, přináší stabilní vysoké výnosy i v nepříznivých (suchých) ročnících. Dosahuje ranosti o hodnotě FAO 300. Doporučená hustota porostu je 68 až 72 tis. rostlin/ha na zrno.

Vlastnosti – kukuřice setá ZELSEED ZE Otis F1

Určení na zrno
Ranost FAO 300
Doporučená hustota porostu
zrno 68 až 75 tis. rostlin/ha

Další informace

Výrobce

ZELSEED

Název latinsky

Zea mays

Název slovensky

Kukurica siata

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

20+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.