HOBBY, Ostatní - Kukuřice setá ZELSEED ZE Prenda F1, 1780 (Zea mays)
novinka
HOBBY, Ostatní – Kukuřice setá ZELSEED ZE Prenda F1, 1780HOBBY, Ostatní – Kukuřice setá ZELSEED ZE Prenda F1, 1780HOBBY, Ostatní – Kukuřice setá ZELSEED ZE Prenda F1, 1780

Kukuřice setá ZELSEED ZE Prenda F1 (FAO 250)

Kukuřice setá Prenda F1 od firmy ZELSEED je velmi raný hybrid kukuřice na zrno a siláž. Je odolný vůči suchu. Velmi dobře reaguje na stresy způsobené výkyvy počasí.

190,90 Kč s DPH

(166,00 Kč bez DPH)

0,5 kg

Skladem

Katalogové číslo: 1780 Kategorie: , , Štítky: , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Kukuřice setá Prenda F1 od firmy ZELSEED je raný hybrid kukuřice na zrno a siláž. Je odolný vůči suchu a velmi dobře reaguje na stresy způsobené výkyvy počasí.

Další informace

Výrobce

ZELSEED

Název latinsky

Zea mays

Název slovensky

Kukurica siata

Obsah

0,5 kg

Cenová skupina

99

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

6+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.