PROFI, Polní plodiny a ostatní - Kukuřice setá ZELSEED ZE Slovakia, p1790 (Zea mays)
PROFI, Polní plodiny a ostatní – Kukuřice setá ZELSEED ZE Slovakia, p1790PROFI, Polní plodiny a ostatní – Kukuřice setá ZELSEED ZE Slovakia, p1790PROFI, Zelenina SEMO – Kukuřice setá ZELSEED ZE Slovakia (na siláž a zrno), p1790

Kukuřice setá ZELSEED ZE Slovakia

Kukuřice setá ZELSEED ZE Slovakia (na zrno) je středně pozdní hybrid s velkými dobře ozrněnými palicemi, vhodný k pěstování na zrno v celé kukuřičné oblasti.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

ZE Slovakia je kukuřice setá od firmy ZELSEED je určená na zrno. Poskytuje velké klasy s vysokým podílem zrna a vysokým obsahem škrobu v zrnech. Je odolná k suchu i jiným stresům. Dosahuje pravidelně vysokých výnosů i v nepříznivých ročnících a přitom velmi dobře reaguje na intensifikační faktory.

Vlastnosti – kukuřice setá ZEELSEED ZE Slovakia

Určení na siláž a zrno
Ranost FAO 350
Doporučená hustota porostu
zrno 75 tis. rostlin/ha

Další informace

Výrobce

ZELSEED

Název latinsky

Zea mays

Název slovensky

Kukurica siata

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

1+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.