PROFI, Ostatní - Kukuřice setá ZELSEED ZE Zeamax F1, p1783 (Zea mays)

Kukuřice setá ZELSEED ZE Zeamax F1

Kukuřice setá ZELSEED ZE Zeamax F1 (na siláž a zrno) je pozdní hybrid na zrno i siláž. Dosahuje špičkového výnosu i při nižším výsevu nebo horším porostu.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

ZE Zeamax F1 je kukuřice setá od firmy ZELSEED, je pozdní na a určená na siláž a zrno. Kukuřice má robustní klasy s vysokým podílem zrna, rostliny jsou velmi vysoké, mohutné a dobře olistěné. Dosahuje špičkového výnosu i při nižším výsevu nebo horším zapojení porostu, v takových podmínkách totiž dokáže vytvořit výrazně větší klasy. Ranost má hodnotu FAO 420. Doporučená hustota porostu je 72 tis. rostlin/ha na siláž a 65 tis. rostlin/ha na zrno.

Vlastnosti – kukuřice setá ZE Zeamax F1

Určení na siláž a zrno
Ranost FAO 420
Doporučená hustota porostu
siláž 72 tis. rostlin/ha
zrno 65 tis. rostlin/ha

Další informace

Výrobce

ZELSEED

Název latinsky

Zea mays

Název slovensky

Kukurica siata

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

8+17=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.