HOBBY, Kukuřice na zrno - Kukuřice setá ZELSEED ZE Zelma F1, 1785

Kukuřice setá ZELSEED ZE Zelma F1 (FAO 410)

Kukuřice setá ZELSEED ZE Zelma F1 (na zrno) je pozdní hybrid na zrno a CCM, má robustní klasy a velké zrno s vysokou OH i HTS, dosahuje stabilního výnosu.

158,70 Kč s DPH

(138,00 Kč bez DPH)

0,5 kg

Není skladem

Katalogové číslo: 1785 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

ZE Zelma F1 je kukuřice setá od firmy ZELSEED. Kukuřice je pozdní, určená na zrno a CCM (Silážovaná drť směsi palic s vřeteny bez listenů se nazývá CCM – corn cob mix). Má robustní klasy a velké zrno s vysokou OH i HTS, dosahuje stabilního výnos i v méně příznivých ročnících. Ranost má hodnotu FAO 410. Doporučená hustota porostu na zrno je 65 tis. rostlin/ha.

Další informace

Výrobce

ZELSEED

Název latinsky

Zea mays

Název slovensky

Kukurica siata

Kolekce

(na zrno)

Obsah

0,5 kg

Cenová skupina

99

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

16+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.