PROFI, Ostatní - Kukuřice setá ZELSEED ZE Zelma F1, p1785 (Zea mays)

Kukuřice setá ZELSEED ZE Zelma F1

Kukuřice setá ZELSEED ZE Zelma F1 (na zrno) je pozdní hybrid na zrno a CCM, má robustní klasy a velké zrno s vysokou OH i HTS, dosahuje stabilního výnosu.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

ZE Zelma F1 je kukuřice setá od firmy ZELSEED. Kukuřice je pozdní, určená na zrno a CCM (Silážovaná drť směsi palic s vřeteny bez listenů se nazývá CCM – corn cob mix). Má robustní klasy a velké zrno s vysokou OH i HTS, dosahuje stabilního výnos i v méně příznivých ročnících. Ranost má hodnotu FAO 410. Doporučená hustota porostu na zrno je 65 tis. rostlin/ha.

Vlastnosti – kukuřice setá ZELSEED ZE Zelma F1

Určení

na zrno

Ranost

FAO 410

Doporučená hustota porostu
zrno

65 tis. rostlin/ha

Další informace

Výrobce

ZELSEED

Název latinsky

Zea mays

Název slovensky

Kukurica siata

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

12+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.