PROFI, Ostatní - Kukuřice setá ZELSEED ZE Zelstar F1, p1787 (Zea mays)

Kukuřice setá ZELSEED ZE Zelstar F1

Kukuřice setá ZELSEED ZE Zelstar F1 (na siláž a zrno) je špičkový, středně raný hybrid. Dosahuje výnosu s úrodou odpovídající kukuřicím s výrazně vyšším FAO.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

ZE Zelstar F1 je kukuřice setá od firmy ZELSEED. Tato kukuřice je špičková a středně raná, určená na siláž i zrno. Má mohutné válcovité klasy s vysokou výtěžností zrna, které obsahuje vysoký podíl škrobu. Vysokého výnosu dosahuje i při nižším výsevu nebo horším zapojení porostu, v takových podmínkách totiž dokáže vytvořit výrazně větší klasy. Dosahuje výnosu s úrodou odpovídající kukuřicím s výrazně vyšším FAO 330. Doporučená hustota porostu je 72 tis rostlin/ha na siláž a 65 tis. rostlin/ha na zrno.

Vlastnosti – kukuřice setá ZELSEED ZE Zelstar F1

Určení na zrno
Ranost FAO 330
Doporučená hustota porostu
siláž 72 tis. rostlin/ha
zrno 65 tis. rostlin/ha

Další informace

Výrobce

ZELSEED

Název latinsky

Zea mays

Název slovensky

Kukurica siata

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

5+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.