HOBBY, Zelenina - Květák Octavian, 1862 (Brassica oleracea L. convar. botrytis (L.) Alef. var. botrytis L.)
HOBBY, Zelenina – Květák Octavian, 1862HOBBY, Zelenina – Květák Octavian, 1862

Květák Octavian

Pozdní odrůda s pevnou a vysoko klenutou růžicí, listy jsou široce elipsovité, středně vzpřímené se silným voskovým povlakem, vegetační doba je 119 dnů.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 50 s

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 1862 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Pozdní odrůda s pevnou a vysoko klenutou růžicí. Listy jsou široce elipsovité, středně vzpřímené se silným voskovým povlakem. Poskytuje velké, kompaktní bílé růžice, dobře uzavřené. Vegetační doba od výsevu do první sklizně je 119 dní.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar. botrytis (L.) Alef. var. botrytis L.

Název slovensky

Karfiol

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

50 s

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

10+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.