HOBBY, Květiny letničky - Laskavec (červený) Pygmy Torch, 9045 (Amaranthus hypochondriacus)
HOBBY, Květiny letničky – Laskavec (červený) Pygmy Torch, 9045HOBBY, Květiny letničky – Laskavec (červený) Pygmy Torch, 9045

Laskavec (červený) Pygmy Torch

Rychle rostoucí letnička se vzpřímenými květními klasy intenzivně červené barvy, vhodná k řezu i na sušení, vysoká 40 – 60 cm, vyséváme přímo na pozemek.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Není skladem

Katalogové číslo: 9045 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Rychle rostoucí letnička se vzpřímenými květními klasy intenzivně červené barvy. Výborná do smíšených květinových záhonů, k řezu do váz i k sušení. Vyséváme přímo na pozemek, výjimečně je možno předpěstovat sadbu. Laskavec není náročný na stanoviště, vyhovují mu humózní, dostatečně vododržné půdy a plné slunce. Dorůstá do výšky 40 – 60 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Amaranthus hypochondriacus

Název slovensky

Láskavec

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.