HOBBY, Zelenina - Laskavec trojbarevný Green Leaf Vegetable, 0121 (Amaranthus tricolor L.)
HOBBY, Zelenina – Laskavec trojbarevný Green Leaf Vegetable, 0121HOBBY, Zelenina – Laskavec trojbarevný Green Leaf Vegetable, 0121

Laskavec trojbarevný Green Leaf Vegetable

Laskavec trojbarevný Green Leaf Vegetable je zelenolistá odrůda vhodná pro použití za čerstva na saláty či k dušení, úprava jako špenát, v zimním období lze pěstovat i v truhlících.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0121 Kategorie: , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Laskavec trojbarevný Green Leaf Vegetable je zelenolistá odrůda amarantu velmi vhodná pro použití za čerstva na saláty či k dušení, úprava jako špenát. Vyséváme od dubna do srpna pro postupnou sklizeň mladých listů. V zimním období lze pěstovat i v truhlících. Sklízíme mladé listy při výšce 6 až 12 cm. Pro sklizeň Baby listů sejeme do sponu 2 × 2 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Amaranthus tricolor L.

Název slovensky

Laskavec trojfarebný

Kolekce

Chuť Asie

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

18+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.