HOBBY, Květiny trvalky - Levandule Francouzská levandule, 9837 (Lavandula stoechas)
HOBBY, Květiny trvalky – Levandule Francouzská levandule, 9837HOBBY, Květiny trvalky – Levandule Francouzská levandule, 9837

Levandule Francouzská levandule

Trvalka pěstovaná jako letnička, u nás není mrazuvzdorná, jedná se o příbuznou Levandule lékařské, je jemnější a má pronikavější vůni.

28,41 Kč s DPH

(24,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,1 g

Skladem

Katalogové číslo: 9837 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Trvalka pěstovaná jako letnička, u nás není mrazuvzdorná. Nachové květy a listeny, šedozelené listy. Nejznámější příbuzná Levandule lékařské, je jemnější a má pronikavější vůni, pěstuje se především ve francouzské Provence, kde se z ní získává velmi kvalitní silice. Krásná do truhlíků i na okraje záhonů. Při včasném jarním výsevu kvete již za 12 týdnů. Vyžaduje lehčí písčitou půdu a plné slunce. Pozor, rostlina je citlivá na mráz, na zimu nutno rostlinu vyrýt a uskladnit ve světlé místnosti, kde se teplota pohybuje okolo 5 – 8 °C.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lavandula stoechas

Název slovensky

Levanduľa

Obsah

0,1 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

6+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.