HOBBY, Květiny letničky - Lichořeřišnice větší Bijou Double, 9557 (Tropaeolum majus)
HOBBY, Květiny letničky – Lichořeřišnice větší Bijou Double, 9557HOBBY, Květiny letničky – Lichořeřišnice větší Bijou Double, 9557

Lichořeřišnice větší Bijou Double

Plnokvětý kultivar ve směsi barev – červená, oranžová, žlutá, výška 30 cm, je vhodná na záhonové výsadby i do okenních truhlíků.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Rychle rostoucí letnička s okrouhlými, štítovitými listy. Plnokvětý kultivar ve směsi barev – červená, oranžová, žlutá, výška 30 cm. Květy jsou známé i jako netradiční, velmi chutná ozdoba pokrmů a salátů. Díky obsahu baktericidních látek pomáhají při vnitřních infekcích, zejména močových cest a ledvin, zvyšují celkovou obranyschopnost organismu. Lichořeřišnice je vhodná na záhonové výsadby, do okenních truhlíků a ozdobných nádob. Vyžaduje chudší, propustnou půdu a slunné stanoviště. Nepřehnojujeme dusíkem, podpořili bychom vegetativní růst na úkor kvetení.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Tropaeolum majus

Název slovensky

Kapucínka väčšia

Kolekce

MINI zahrádka

Obsah

2 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

17+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.