HOBBY, Květiny letničky - Lichořeřišnice větší Jedlé květy, 9550 (Tropaeolum majus)
HOBBY, Květiny letničky – Lichořeřišnice větší Jedlé květy, 9550HOBBY, Květiny letničky – Lichořeřišnice větší Jedlé květy, 9550

Lichořeřišnice větší Jedlé květy

Květy ve směsi barev od krémově bílé, přes žlutou, oranžovou až po jasně červenou, patří mezi nejpopulárnější jedlé květy, s výrazně pikantní řeřichovou chutí.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Květy ve směsi barev od krémově bílé, přes žlutou, oranžovou až po jasně červenou, patří mezi nejpopulárnější jedlé květy, mají výrazně pikantní řeřichovou chuť a vynikají jako ozdoba zeleninových salátů. Tinktura ze semen a poupat je považována za přírodní antibiotikum.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Tropaeolum majus

Název slovensky

Kapucínka väčšia

Kolekce

Jedlé květy

Balení

Barevné sáčky

Obsah

2 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.