HOBBY, Zelenina - Lilek vejcoplodý Český raný, 1901 (Solanum melongena L.)
HOBBY, Zelenina – Lilek vejcoplodý Český raný, 1901HOBBY, Zelenina – Lilek vejcoplodý Český raný, 1901

Lilek vejcoplodý Český raný

Raná odrůda přizpůsobena chladnějším klimatickým podmínkám, plod vejcovitého tvaru má tmavofialový lesklý povrch a pevnou, smetanově bílou dužninu.

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,8 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 1901 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Klasická osvědčená raná odrůda přizpůsobena chladnějším klimatickým podmínkám. Plod vejcovitého tvaru má tmavofialový lesklý povrch a pevnou, smetanově bílou dužninu. Rostlina je pevná a kompaktní.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Solanum melongena L.

Název slovensky

Baklažán

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,8 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+5=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.