HOBBY, Zelenina - Lilek vejcoplodý Směs barev, 1912 (Solanum melongena L.)
HOBBY, Zelenina – Lilek vejcoplodý Směs barev, 1912HOBBY, Zelenina – Lilek vejcoplodý Směs barev, 1912

Lilek vejcoplodý Směs barev

Tři odrůdy přizpůsobené chladnějším klimatickým podmínkám, plody mají tmavofialový, světle fialový a bílý lesklý povrch.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 30 s

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Tři odrůdy (Beatrice F1, Clara F1, Serena F1) s různou barvou plodu přizpůsobené chladnějším klimatickým podmínkám. Plody vejcovitého tvaru mají tmavofialový, světle fialový a bílý lesklý povrch a pevnou, smetanově bílou dužninu. Rostliny jsou pevné a kompaktní. Osivo ve směsi je barevně rozlišeno, barva semen odpovídá barvě plodů. BEATRICE F1 (světle fialový) poloraný hybrid – kulatý ovál, 350-400 g, lehce žebrovaný, s typickým zbarvením lila, vhodná do skleníku a pro pole. Střední rostlina, s vysokou produkcí i v létě. Světle-fialové zbarvení je jedinečné. Dužnina je bílá a při vaření nezhnědne.CLARA F1 (bílý) poloraný hybrid – střední velikosti, přizpůsobivý, do skleníku a pro pole. Plod je oválný a mírně žebrovaný, má masitou konzistenci, slupka je bílé barvy.SERENA F1 (černo-fialový) raný hybrid, vhodný do skleníku i pro pole. Rostlina hustá, střední velikosti, fialovo-černé barevné plody. Dužnina je masitá a je dobře odolná proti zhnědnutí po rozkrájení.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Solanum melongena L.

Název slovensky

Baklažán

Kolekce

Paleta barev

Balení

Barevné sáčky

Obsah

30 s

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.